धादिङमा निर्वाचित वडाध्यक्षमा माओवादी केन्द्र पहिलो, कांग्रेस दोस्रो र एमाले तेस्रो ! (सुचीसहित)

diyopost.com
दियो पोस्ट  मंगलबार, जेठ ०३, २०७९ | ९:२८:००

धादिङ । स्थानिय तह निर्वाचन २०७९ को मत परिणाम आउने क्रम जारी छ । हालसम्म प्राप्त मत परिणाम अनुसार नेकपा माओवादी केन्द्रले एउटा गाउँपालिका जितेको छ । त्यस्तै नेपाली कांग्रेसले पनि एउटा गाउँपालिका जितेको छ । माओवादी केन्द्रका रामसिंह तामाङले रुविभ्याली भ्याली गाउँपालिकामा विजयको झण्डा फहराएका छन् । त्यस्तै नेपाली कांग्रेसका नेता रणबहादुर तामाङ पुन खनियाबास गाउँपालिका अध्यक्षमा निर्वाचित भएका छन् । रुविभ्यालीको उपाध्यक्षमा कांग्रेसकै फे लामा तामाङ निर्वाचित भएका छन् भने खनियाबास गाउँपालिका उपाध्यक्षमा माओवादी केन्द्रका सेकेमान तामाङ निर्वाचित भएका छन् ।

हालसम्म प्राप्त मत परिणाम अनुसार नेकपा माओवादीले २० वटा वडामा आफ्नो जित हासिल गरेर पहिलो बनेको छ । अधिकांश वडाहरुमा माओवादी केन्द्र एक्लै निर्वाचन लडेको हो ।

त्यस्तै नेपाली कांग्रेसले १९ वटा वडामा जित हात पारेर दोस्रो बनेको छ । नेकपा एमालेले १३ स्थानको वडाध्यक्ष जितेको छ । वडामा निर्वाचितहुनेमा एमाले तेस्रो शक्ति बनेको छ ।

त्यस्तै एकीकृत समाजवादीले ५ स्थानमा वडाध्यक्ष निर्वाचित भएर चौथो स्थान सुरक्षित गरेको छ । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीले चार वडामा जित हात पारेको छ ।

धादिङमा तीन वडाहरुमा भने स्वतन्त्र उम्मेदवार विजयी बनेका छन् । जनता समाजवाद िपार्टीले पनि एउटा वडा जित्न सफल भएको छ ।

कसले कुन पालिका जिते ? सुचीसहित

हालसम्म निर्वाचित धादिङका गाउँपालिका अध्यक्षहरु

१. रुबीभ्याली गाउँपालिका : रामसिंङ तामाङ, नेकपा माओवादी केन्द्र ।

२. खनियाँबास गाउँपालिका : रणबहादुर तामाङ, नेपाली कांग्रेस ।

हालसम्म निर्वाचित गाउँपालिका उपाध्यक्षहरु

१. रुविभ्याली गाउँपालिका : फे लामा तामाङ, नेपाली कांग्रेस
२. खनियाँबास गाउँपालिका : सेकेमान तामाङ, माओवादी केन्द्र ।

नेकपा माओवादी केन्द्रबाट निर्वाचित वडाध्यक्षहरु

नीलकण्ठ नगरपालिका १ गणेशबहादुर गुरुङ

नीलकण्ठ नगरपालिका २ मा ध्वजबहादुर गुरुङ

नीलकण्ठ नगरपािलका ५ रामबहादुर श्रेष्ठ

धुनीबेसी नगरपालिका १ मानबहादुर तामाङ

धुनीबेसी नगरपालिका ६ मा रमेश आचार्य

बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका २ हेमराज भुजेल

बेनीघाट रोराङ गाउँपालिका ४ मा राजु बहादुर मगर

बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका ५ शिव सिलवाल

बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका ६ मा टेकनाथ सिल्वाल

बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका ७ मा कुमार बस्नेत

बेनीघाट रोराङ गाउँपालिका ८ राजकुमार श्रेष्ठ

गल्छी गाउँपालिका ३ राजन भुजेल

गल्छी गाउँपालिका ५ सरोज तामाङ

गजुरी गाउँपालिका१ मा तारा भण्डारी

गजुरी गाउँपालिका ५ मा गोबिन्द लामिछाने

गजुरी गाउँपालिका ६ भक्त ब तामाङ

गजुरी गाउँपालिका ७ मा बद्री जम्कट्टेल

सिद्धलेक गाउँपालिका १ मा पेमा लामा

गंगाजमुना गाउँपालिका १ बहादुर सिङ लामा

थाक्रे गाउँपालिका २ मा टिकाराम तामाङ

नेपाली कांग्रेसबाट निर्वाचित वडाध्यक्षहरु

नेत्रावती डबजोङ गाउँपालिका १ ठाकुर गुरुङ

नेत्रावती डब्जोङ गाउँपालिका २ मिनबहादुर तामाङ

नेत्रावती डब्जोङ गाउँपालिका ३ मा सुरेश गुरुङ

रुविभ्याली गाउँपालिका१ पम्बर तामाङ

बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका १ जीवन सिं तामाङ

ज्वालामुखी गाउँपालिका २ मा राजु लोप्पा

ज्वालामुखी गाउँपालिका ३ उमेश श्रेष्ठ

ज्वालामुखी गाउँपालिका ६ किशोर सेढाई

गजुरी गाउँपालिका २ मा द्रोण कडेल

गजुरी गाउँपालिका ३ ऋषिलाल श्रेष्ठ

गजुरी गाउँपालिका ४ सुरेन्द्र चेपाङ

गल्छी गाउँपालिका ४ राजु अधिकारी

त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका १ भिम प्रसाद भट्ट

धुनीबेसी नगरपालिका ३ मा प्रकाश हमाल

सिद्धलेक गाउँपालिका २ मा सागर गुरुङ

खनियाबास गाउँपालिका ४ लिलामान तामाङ

गल्छी गाउँपालिका ६ मा दिपक कार्की

रुबिभ्याली गाउँपालिका ५ रम्बा तामाङ

गंगाजमुना गाउँपालिका २ बलबहादुर तामाङ

नेकपा एमालेका तर्फबाट निर्वाचित वडाध्यक्षहरु

गल्छी गाउँपालिका १ यदुकुमार खतिवडा

गल्छी गाउँपालिका २ षडानन्द खनाल

गल्छी गाउँपालिका ७ हरिप्रसाद खतिवडा

थाक्रे गाउँपालिका १ श्याम सुन्दर थापा

बेनीघाट रोराङ गाउँपालिका ३ मा भुवन त्रिपाठी

ज्वालामुखी गाउँपालिका १ कृष्ण गिरी

नीलकण्ठ नगरपालिका ४ मा हरि बहादुर श्रेष्ठ

सिद्धलेक गाउँपालिका ३ देव पुलामी मगर

त्रिपूरासुन्दरी गाउँपालिका २ कृष्ण बहादुर खत्री

त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका ३ मा कमल बहादुर थापा

खनियाबास गाउँपालिका ५ रविन तामाङ

नेत्रावती गाउँपालिका ४ मा तिल बहादुर गुरुङ

एकीकृत समाजवादीबाट निर्वाचित वडाध्यक्षहरु

धुनीबेसी नगरपालिका २ मा लक्ष्यजित तामाङ

धुनीबेसी नगरपालिका ४ हरि सुवेदी विजयी

गंगाजमुना गाउँपालिका ७ मा रविन अधिकारी

रुविभ्याली गाउँपालिका २ रुप घले

रुबीभ्याली गाउँपालिका ६ समिर गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित वडाध्यक्षहरु

खनियाबास गाउँपालिका १ सोनाम बहादुर तामाङ

खनियाबास गाउँपालिका २ अरुण कुमार पाख्रिन

खनियाबास गाउँपालिका ३ कमनसिं तामाङ

 

रुबीभ्याली गाउँपालिका ४ प्रशान्त तामाङ

स्वतन्त्रबाट निर्वाचित वडाध्यक्षहरु

नीलकण्ठ नगरपालिका ३, राजकुमार श्रेष्ठ

ज्वालामुखी गाउँपालिका ४ कृष्णबहादुर गुरुङ

धुनीबेसी नगरपालिका ५ मा विशाल भट्टराई

जनता समाजवादी पार्टीबाट निर्वाचित वडाध्यक्ष

रुबीभ्याली गाउँपालिका ३ मा फेदोर्जे तामाङ

सम्बन्धित खबर