अहिलेसम्म देशैभरि कसले कहाँ जिते र कुन दलले कहाँ अग्रता लिइरहेका छन् ?

दियो पोस्ट  

काठमाडौं । मंसिर ४ गते भएको प्रतिनिधि सभा सदस्य निर्वाचनको मतगणना अहिले पनि जारी छ। १६५ निर्वाचन क्षेत्रमध्ये अहिलेसम्म दोलखा, स्याङ्जा-२, बाजुरामा मतगणना हुन सकेको छैन। अहिलेसम्म ६७ क्षेत्रको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भइसकेको छ भने बाँकी ठाउँमा मतगणना जारी छ।

हेर्नुस् कुन प्रदेशमा को विजयी भए र कसले अग्रता लिइरहेका छन्

कर्णाली

रूकुम पश्चिममा माओवादी अग्रता

जाजरकोटमा माओवादी विजयी

दैलेख १ मा एकीकृत समाजवादी विजयी

दैलेख २ मा कांग्रेस विजयी

डोल्पामा एकीकृत समाजवादीको अग्रता

कालिकोटमा माओवादी अग्रता

जुम्लामा राप्रपा विजयी

मुगुमा कांग्रेस विजयी

हुम्लामा माओवादीको अग्रता

सुर्खेत २ मा कांग्रेस विजयी

सुर्खेत १ मा कांग्रेसको अग्रता

सल्यानमा एकीकृत समाजवादी विजयी

सुदूरपश्चिम

कैलाली १ मा नागरिक उन्मुक्ति पार्टीको अग्रता

कैलाली २ मा माओवादीको अग्रता

कैलाली ३ नागरिक उन्मुक्ति पार्टी विजयी

कैलाली ४ मा कांग्रेसको अग्रता

कैलाली ५ मा कांग्रेसको अग्रता

कञ्चनपुर १ मा एमालेको अग्रता

कञ्चनपुर २ मा विजयी

कञ्चनपुर ३ मा कांग्रेस विजयी

दार्चुलामा कांग्रेस विजयी

बैतडीमा माओवादीको अग्रता

बझाङमा एकीकृत समाजवादी विजयी

डोटीमा एकीकृत समाजवादी विजयी

अछाम १ मा कांग्रेस विजयी

अछाम २ मा एकीकृत समाजवादी विजयी

बाजुरामा मतगणना भएको छैन

डडेल्धुरामा कांग्रेस विजयी

लुम्बिनी

गुल्मी २ मा एमाले विजयी

गुल्मी १ मा कांग्रेसको अग्रता

अर्घाखाँचीमा एमाले विजयी

पाल्पा १ मा एमालेको अग्रता

पाल्पा २ मा एमालेको अग्रता

रोल्पामा माओवादी विजयी

रूकुमपूर्वमा माओवादी विजयी

प्युठानमा एमाले विजयी

बर्दिया २ स्वतन्त्र विजयी

बर्दिया १ मा कांग्रेसको अग्रता

बाँके १ मा एमालेको अग्रता

बाँके २ मा राप्रपा विजयी

बाँके ३ मा कांग्रेसको अग्रता

दाङ १ मा एकीकृत समाजवादीको अग्रता

दाङ २ मा माओवादीको अग्रता

दाङ ३ मा कांग्रेसको अग्रता

कपिलवस्तु १ मा एमालेको अग्रता

कपिलवस्तु २ मा कांग्रेसको अग्रता

कपिलवस्तु ३ मा एमालेको अग्रता

रूपन्देही १ मा एमालेको अग्रता

रूपन्देही २ मा एमालेको अग्रता

रूपन्देही ३ मा कांग्रेसको अग्रता

रूपन्देही ४ लोसपा विजयी

रूपन्देही ५ मा एमाले विजयी

परासी १ मा कांग्रेसको अग्रता

परासी २ मा राप्रपाको अग्रता

गण्डकी

गोरखा १ मा कांग्रेस विजयी

गोरखा २ मा माओवादी विजयी

लमजुङमा एमाले विजयी

तनुहँ २ मा कांग्रेस विजयी

तनहुँ १ मा कांग्रेसको अग्रता

स्याङ्जा १ मा कांग्रेसको अग्रता

स्याङ्जा २ मा मतगणना सुरू नै भएको छैन।

कास्की १ मा एमालेको अग्रता

कास्की २ मा एमाले विजयी

कास्की ३ मा एमालेको अग्रता

पर्वतमा एमाले विजयी

बाग्लुङ २  माओवादी केन्द्र विजयी

बाग्लुङ १ मा जनमोर्चा विजयी

म्याग्दीमा कांग्रेस विजयी

मनाङमा कांग्रेस विजयी

मुस्ताङमा कांग्रेस विजयी

नवलपरासी पूर्व १ मा कांग्रेसको अग्रता

नवलपरासी २ मा कांग्रेसको अग्रता

मधेस

सप्तरी १ मा जसपाको अग्रता

सप्तरी २ मा जनमत पार्टी विजयी

सप्तरी ३ मा कांग्रेसको अग्रता

सप्तरी ४ मा कांग्रेसको अग्रता

सिरहा १ मा एमालेको अग्रता

सिरहा २ मा जसपाको अग्रता

सिरहा ३ मा एमालेको अग्रता

सिरहा ४ मा जसपाको अग्रता

धनुषा १ मा जसपाको अग्रता

धनुषा २ मा कांग्रेसको अग्रता

धनुषा ३ मा एमालेको अग्रता

धनुषा ४ मा कांग्रेसको अग्रता

महोत्तरी १ मा एमालेको अग्रता

महोत्तरी २ मा लोसपाको अग्रता

महोत्तरी ३ मा लोसपाको अग्रता

महोत्तरी ४ मा कांग्रेसको अग्रता

सर्लाही १ मा लोसपाको अग्रता

सर्लाही २ मा माओवादीको अग्रता

सर्लाहीमा ३ मा एमालेको अग्रता

सर्लाही ४ मा कांग्रेसका बागी अमरेश सिंहको अग्रता

रौतहट १ मा एकीकृत समाजवादीको अग्रता

रौतहट २ मा स्वतन्त्र २ को अग्रता

रौतहट ३ मा स्वतन्त्र उम्मेदवार प्रभु साहको अग्रता

रौतहट ४ मा कांग्रेसको अग्रता

बारा १ मा एमालेको अग्रता

बारा २ मा जसपाको अग्रता

बारा ३ मा एमालेको अग्रता

बारा ४ मा एकीकृत समाजवादी विजयी

पर्सा १ मा जसपा विजयी

पर्सा २ मा कांग्रेस विजयी

पर्सा ३ मा एमाले विजयी

पर्सा ४ मा कांग्रेस विजयी

बागमती 

सिन्धुली १ कांग्रेस विजयी

सिन्धुली २ माओवादी विजयी

रामेछापमा कांग्रेसको अग्रता

सिन्धुपाल्चोक १ मा माओवादी विजयी

सिन्धुपाल्चोक  २ मा कांग्रेसको अग्रता

काभ्रे १ मा एमालेको अग्रता

काभ्रे २ मा एमालेको अग्रता

काठमाडौं १ कांग्रेस विजयी

काठमाडौं २ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी विजयी

काठमाडौं ३ कांग्रेस विजयी

काठमाडौं ४ कांग्रेस विजयी

काठमाडौं ५ कांग्रेस विजयी

काठमाडौं ६ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी विजयी

काठमाडौं ७ मा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी विजयी

काठमाडौं ८ मा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी विजयी

काठमाडौं ९ मा एमाले विजयी

काठमाडौं १० मा कांग्रेस विजयी

ललितपुर १ मा कांग्रेस विजयी

ललितपुर २ मा एमाले विजयी

ललितपुर ३ मा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी विजयी

भक्तपुर १  नेमकिपाको अग्रता

भक्तपुर २ मा कांग्रेस विजयी

नुवाकोट १ एमालेको अग्रता

नुवाकोट २ कांग्रेसको अग्रता

रसुवामा कांग्रेस विजयी

धादिङ १ मा एकीकृत समाजवादीको अग्रता

धादिङ २ मा कांग्रेसको अग्रता

मकवानपुर १ कांग्रेसको अग्रता

मकवानपुर २ एमाले विजयी

चतिवन १ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीको अग्रता

चितवन २ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीको अग्रता

चितवन ३ राप्रपाको अग्रता

प्रदेश १

ताप्लेजुङ

एमाले विजयी (योगेश भट्टराई)

पाँचथर

एमालेको अग्रता (वसन्त नेम्वाङ)

इलाम १

एमालेको अग्रता (महेश बस्नेत)

इलाम २

एमालेको अग्रता (सुवास नेम्वाङ)

झापा १

कांग्रेस विजयी (विश्वप्रकाश शर्मा)

झापा २

एमाले विजयी (देवराज घिमिरे)

झापा ३

राप्रापाको अग्रता (राजेन्द्र लिङ्देन)

झापा ४

एमालेको अग्रता (एलपी साँवा)

झापा ५

एमाले विजयी (केपी ओली)

मोरङ १

एमालेको अग्रता (घनश्याम खतिवडा)

मोरङ २

एमालेको अग्रता (ऋषिकेश पोखरेल)

मोरङ ३

कांग्रेसको अग्रता (सुनिल शर्मा)

मोरङ ४

माओवादीको अग्रता (अमनलाल मोदी)

मोरङ ५

स्वतन्त्रको अग्रता (योगेन्द्र मण्डल)

मोरङ ६

कांग्रेसको अग्रता (शेखर कोइराला)

संखुवासभा

कांग्रेसको अग्रता (दिपक खड्का)

तेह्रथुम

कांग्रेसको अग्रता (सीता गुरुङ)

धनकुटा

एमालेको अग्रता (राजेन्द्रकुमार राई)

भोजपुर

माओवादीको अग्रता (सुदन किराती)

उदयपुर-१

कांग्रेसको अग्रता (नारायण खड्का)

उदयपुर-२

एमाले विजयी (अम्बरबहादुर रायमाझी)

सोलुखुम्बु

एमालेको अग्रता (मानविर राई)

ओखलढुंगा

कांग्रेस विजयी (रामहरी खतिवडा)

सिफारिस